2021 January 24 - يکشنبه 05 بهمن 1399
ماجرای قرارداد‌های نجومی و جدایی ۳ کاپیتان تراکتور فاش شد
کد خبر: ٧١٣٢ تاریخ انتشار: ٢٢ ارديبهشت ١٣٩٩ - ١٢:٢٤
صفحه نخست » عمومی » مطلب ویژه
ماجرای قرارداد‌های نجومی و جدایی ۳ کاپیتان تراکتور فاش شد

در قرارداد کاپیتان‌های تراکتور شروطی وجود دارد. دروضعیت فعلی با عدم توافق تازه بین طرفین باید شاهد جدایی این سه بازیکن از جمع تراکتوری ها باشیم چون زنوزی قدرت پرداخت های نجومی سابق را ندارد و فعلا دچار مشکلات اقتصادی شده است

شرایط کلی قرارداد ۳ بازیکن سرشناس و ملی پوش تیم فوتبال تراکتور فاش شد و در حالی که پیش از این از ارقام میلیاردی صحبت به میان می آمد اما حالا ناتوانی زنوزی از پرداخت دستمزدهای نجومی کار ماندن آنها را سخت کرده است.

به گزارش تابناک ورزشی، مسعود شجاعی، اشکان دژاگه و احسان حاج صفی کاپیتان‌های تراکتور و تیم ملی فوتبال ایران با این باشگاه تبریزی و بخش خصوصی قرارداد ۳ ساله دارند، اما هر سال گفته می‌شود که این ۳ بازیکن در حال مذاکره با سرخپوشان تبریزی برای تمدید قرارداد خود هستند. اما ماجرا چیست؟

با پیگیری‌ خبرنگاران بالاخره مشخص شد باشگاه تراکتور در قرارداد اولیه با آنها ، با وجود اینکه این بازیکنان قرارداد ۳ ساله با تراکتوری‌ها منعقد کردند، اما قراردادشان را مشروط اعلام کرده است و هر سال باید برای تمدید آن مذاکره کنند. در این صورت با عدم توافق تازه بین طرفین باید شاهد جدایی این سه بازیکن از جمع تراکتوری ها باشیم چون زنوزی قدرت پرداخت های نجومی سابق را ندارد و فعلا دچار مشکلات اقتصادی شده است. آرای عجیب فیفا هم تراکتور و زنوزی را تحت فشار شدیدتر قرار داده است.

در قرارداد کاپیتان‌های تراکتور شروطی وجود دارد که اگر بین طرفین توافق حاصل نشود این بازیکنان می‌توانند از جمع سرخ پوشان تبریزی جدا شوند. مهمترین آنها عدم پرداخت دستمزدهاست. با آمدن مدیرعامل جدید یعنی سهرابی به راس باشگاه تراکتور بعید است او با ادامه چنین پرداخت های کلان به بازیکنان آن هم در شرایط دشوار و بغرنج اقتصادی موافقت کند.

ماجرای قراردادهای نجومی سه کاپیتان تراکتور
g

Share
* نام:
* ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
  

پربازدیدترین ها
آخرین مطالب