2021 January 24 - يکشنبه 05 بهمن 1399
کارآفرینی به سبک مدیری جهادی
کد خبر: ٧١٠٥ تاریخ انتشار: ٠٦ مرداد ١٣٩٨ - ٢٢:٥٦
صفحه نخست » عمومی » مطلب ویژه
کارآفرینی به سبک مدیری جهادی

بدون شک در شرایطی که دشمنان قسم خورده نظام اسلامی کمر به نابودی این مرز و بوم بستند و هر روز بر وسعت تحریم های ظالمانه می افزایند' تکیه بر توان و تخصص نیروهای بومی و توجه به ایجاد اشتغال میتواند نقش تاثیرگزاری بر رشد تولید داخلی داشته باشد

 
«دو صد گفته چون نیم کردار نیست»
 
دکتر داودی مدیرعامل شرکت صنایع  پتروشیمی مسجدسلیمان ، ازجمله مدیران موفق کشور و ازآن دسته کارآفرینانی است که ید طولانی در تبدیل تهدیدها به فرصت ها دارد. داستان بازسازی شرکتی که  میرفت دراعماق تاریخ صنعت سکنی گزیندوبه فراموشی سپرده شود، روایت پخش زنده و مستقیمی است که تک تک شما عزیزان بازیگرآن هستید و درنوع خود ژانر بسیار عجیب و باورنکردنی است.
 
بزرگی میگفت با کارکردن زندگی کن و با کارآفرینی زندگی را به بقیه هدیه کن وبی  تردید دکتر داودی را قبل از اینکه کارآفرین بنامیم ، امیدآفرین باید دانست و هنر  جادویی او را تلفیق عزم و اراده  جوانان با تجربه خبرگان و پیران سرد وگرم چشیده روزگار میتوان  ارزیابی نمود؛ اگرچه فروختن آب به كسی كه در بیابان مانده، كار آسانی‌ست وهر كسی می‌تواند این كار را انجام دهداما هنر واقعی اینست كه به صحرانشینان، ماسه بفروشید.
 
دکترین داودی نیز با رصد ضعف‌ها و کاستی‌ها در اوج تحریم ها با توکل به خداوند ، اراده پولادین و کفش های آهنین توانست به خلق امیدها، نشاط‌ها، اراده‌ها و عزم‌ها شهر اولین ها را احیا کند ؛ جایی که امروز دشت زیلایی را  دشت زیبایی می نامند.
 در دکترین وی ناخدای واقعی از طوفان هراسی نداردوقدرت سرمایه اونیست بلکه حل مساله، توانایی اوست
(چون ترا نوحست کشتیبان/ ز طوفان ها چه باک)
 
درباره  دکترین داودی ساعتها میتوان نوشت و خواند اما دست ما کوتاه و خرما برنخیل را حتما شنیده اید ؛ پس به یک جمله کوتاه بسنده خواهم کرد: رویای او تاریخ انقضا ندارد وحرف را به عمل مینشاند.
 
کارآفرینی زندگی آفرین است پس آفرینی جاودانه بر دکتر یوسف داودی.g

Share
* نام:
* ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
  

پربازدیدترین ها
آخرین مطالب