2020 January 24 - جمعه 04 بهمن 1398
حرکت غیر قابل باور و زشت پیشکسوت استقلال
کد خبر: ٦٩٢٢ تاریخ انتشار: ١٢ آبان ١٣٩٧ - ١٢:٥٦
صفحه نخست » عمومی » مطلب ویژه
حرکت غیر قابل باور و زشت پیشکسوت استقلال

علی فتح الله زاده یکی از مدیران قدیمی باشگاه استقلال که همواره مدعی ضایع شدن حق و حقوق تیم محبوب خود است، این بار در ادعایی بسیار عجیب مدعی شده است که اگر وزارت ورزش و سایر ارگان ها دست از حمایت پرسپولیس برندارند، سکوت نخواهند کرد و به آنها هشدار داده است که دیگر دست از این رفتار خود بکشند!

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

علی فتح الله زاده به احتمال بسیار زیاد فراموش کرده است که امروز استقلال در چه جایگاه دردآوری قرار گرفته است! تیمی که با در اختیار داشتن بودجه و سرمایه ای هنگفت تمام دارایی ها و داشته هایش را از دست داد و با قرار دادن مدیرانی کاملا آماتور و ناکاربلد در راس محوریت باشگاه، فضا را برای هر فرصت طلبی باز کرد تا در این دفتر هر نوع سمت و پست و مقامی را از آن خود کند و پس از این به سواحل آنتالیا برای تفریح و استراحت کوچ کند! قصه ای تکراری که دیگر گوش مردم از آن پر است!

 

بهتر است بگوییم ابر قهرمان جان! فتح الله زاده عزیز آن روزها که استقلال تهران در آستانه اوج گیری قرار داشت، جنابعالی و دوستانتان کجا بودید؟! وزارت ورزش آن روزها که دوست و مهربان بود! صحبت از سال های خیلی دور نمی کنیم! به سال گذشته باز می گردیم! صحبت برای همین حوالی هاست!

آن روزها که مدرس شیمی مسئولیتی مهم و بزرگ را در باشگاهتان داشت، چرا هشداری صادر نکردید؟! آن روزهایی که اتاق فکر بازیکنان تمامی تصمیمات را اتخاذ می کرد، چرا خبری از متعصبی نمادین چون شما نبود؟! در آن زمانی که تیام را شبانه در هتل المپیک به عجمان فروختند و گرو را به استقلال قالب کردند پس شما کجا بودید؟! اصلا زمانی که که در باشگاه استقلال چون در دروازه کاروانسرا محل تردد مدیران موقت شده بود، شخص محترم جنابعالی چرا سکوت کرده بودید؟

 

آقای فتح الله زاده به وزارت ورزش چه هشداری می دهید؟! اینکه پول بلیط پرواز پرسپولیس را به ژاپن ندهد؟! اینکه تیمی دست و پا بسته و کاملا ویران شده را به دلیل خیزش معجزه گونه اش تشویق نکند؟! هشدار می دهید که وزارت ورزش درب استادیوم آزادی را بر روی هواداران ببندد و در آستانه قهرمانی بزرگ و تاریخی این باشگاه آنها را در برابر لابی گری کشورهای حوزه خلیج فارس حمایت نکند؟! چرا بیشتر از این شخصیت خود را با جملاتی حسد ورزانه تخریب می کنید؟!

به حساب های مالی اعضای کادر فنی ناموفق خود سری بزنید! سپس به پای درد دل های برانکو ایوانکوویچ که چندین ماه است هیچ دستمزدی را دریافت نکرده است هم بنشینید! حمایت مالی را همیشه هر دو باشگاه داشته اند؛ در هر دو باشگاه خلاء ها و گسل هایی وجود دارد که بوجه اش به باد می رود! اما نتیجه چه بوده است؟

اینکه وزارت ورزش تصمیم بگیرد دیدار پرسپولیس را در مدارس به صورت پخش زنده تقدیم به دانش آموزان کند و هیجان را به آنها هدیه دهد، خطای بزرگی است؟! چگونه بود دیدار استقلال برابر سپاهان یا سایپا را برایتان پخش زنده در تمامی معابر و پارک ها و مدارس به اجرا درمی آوردند؟! چه کسی را تهدید می کنید؟! به روزهای تاریک خود نگاه کنید، همین غرورهای کاذب به جا مانده از چند دهه قبل اینچنین شما را متوهم کرده است! دیگر می بایست برایتان چه می کردند؟! به لطف فدراسیون فوتبال ستاره دومتان هم که به لوگو باشگاه بازگشت، دستمزد همه پرداخت شد، خرید های گران و تاریخی چون گرو کردید، تور های پی در پی و اردوهای آماده سازی برگزار کردید! احتمالا پیروزی را هم از فدراسیون می خواهید؟!

در این اوضاع که هواشناسی، صرافی های بازار، تعویض روغنی ها، وزارت ورزش، سازمان غذا و دارو، وزارت صنعت و معدن و تجارت، بقالی درون میدان، نانوایی سر نبش، دخترک کبریت فروش، آنشرلی، مخمل، آمیتا باچان و تام کروز از پرسپولیس حمایت می کنند، ۱۰ دقیقه به عملکرد فنی استقلال در میادین نگاه انداخته ای دوست محترم فتح الله زاده ؟!!!!!
g

Share
* نام:
* ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
  

پربازدیدترین ها
آخرین مطالب