2020 May 25 - دوشنبه 05 خرداد 1399
تاثیرات زیبایی دندان بر اعتماد به نفس افراد
کد خبر: ٦٨٩٦ تاریخ انتشار: ٢٥ مرداد ١٣٩٧ - ٢٢:٤١
صفحه نخست » عمومی » مطلب ویژه
تاثیرات زیبایی دندان بر اعتماد به نفس افراد

در مجموع یک لبخند زیبا شما را چه از لحاظ اجتماعی و چه در زندگی شخصیتان بسیار شادتر و موفق تر خواهد نمود. لبخند زیبا یا هالیوودی نمایی از نحوه قرارگیری دندان ها و لثه ها است که در این حالت، لبخند بر روی صورت شخص بسیار زیبا جلوه می کند.

 
دکتر علی رضا عزیزی - دندان پزشک زیبایی
 
دندانپزشکی زیبایی شاخه‌ای است که به بهبود عملکرد و ظاهر دندان‌های فرد می‌پردازد.
 
دندانپزشکی، آمیزه‌ای از هنر و علم است که باعث ایجاد زیبایی ظاهری (زیبایی شناسی)، سلامت دندان‌ها و سایر زمینه‌های مرتبط می‌شود.

دندانپزشکی زیبایی حیطه وسیعی از درمان ها و تکنیک ها را شامل می شود، بطوری که در عصر ما این مساله به یک تخصص تبدیل شده است.

لبخند زیبا باعث می شود که با اعتماد به نفس بسیار بالاتری، صحبت كنيد، دیگران نیز این اعتماد به نفس را در شما باز خواهند یافت. در مجموع یک لبخند زیبا شما را چه از لحاظ اجتماعی و چه در زندگی شخصیتان بسیار شادتر و موفق تر خواهد نمود. لبخند زیبا یا هالیوودی نمایی از نحوه قرارگیری دندان ها و لثه ها است که در این حالت، لبخند بر روی صورت شخص بسیار زیبا جلوه می کند

روش‌های متعددی برای رسیدن به این لبخند به‌ کار برده می‌شود که می‌توان به کامپوزیت و لامینیت ونیر به‌جای ارتودنسی اشاره نمود. تجربه‌ای شیرین با لبخند هالیوودی برای اینکه اعتماد به‌ نفس در افراد افزایش یابد و آن‌ها بتوانند در جامعه حضور فعالی داشته باشند، لبخندی زیبا و عاری از هرگونه نقصی حق مسلم آن‌هاست.
 
لبخند هالیوودی یا همان لبخند زیبای بدون عیب و نقص امروزه به‌ عنوان یکی از مواردی که در شاخه دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی مورد بررسی است و هر روز در حال پیشرفت شناخته می شودg

Share
* نام:
* ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
  

پربازدیدترین ها
آخرین مطالب