2020 May 25 - دوشنبه 05 خرداد 1399
شرکت صنایع پتروشیمی مسجدسلیمان تندیس واحد نمونه HSE استان خوزستان را دریافت کرد
کد خبر: ٦٨٧٢ تاریخ انتشار: ٠٤ مرداد ١٣٩٧ - ٢١:١٦
صفحه نخست » عمومی » مطلب ویژه
افتخاری دیگر برای صنایع پتروشیمی:
شرکت صنایع پتروشیمی مسجدسلیمان تندیس واحد نمونه HSE استان خوزستان را دریافت کرد

در آیین بزرگداشت روز ملی صنعت و معدن که در سالن اجتماعات اهواز برگزار شد، به پاس خدمات شایسته و به کارگیری شیوه های نوین توسط واحد HSE پتروشیمی مسجد سلیمان، از این شرکت با اهدای لوح و تندیس تجلیل شد.


  به گزارش آوین نیوز، ایمنی و بهداشت واحدهای سازمانی یکی از مهمترین ضروریت های هر سازمان محسوب می شود که نقش تاثیرگذاری در افزایش بهره وری پرسنل و سازمان ها ایفا میکند.
 
در همین راستا، مدیران سازمان ها و بنگاهای خدماتی تلاش میکنند تا با استفاده از ظرفیت ها و شیوه های نوین ایمنی و بهداشت در سطح سازمان های تحت زعامت خود، حداکثر استفاده مفید و موثر از این پدیده مهم در راستای تحقق اهداف و عملکرد سازمانی خود را ببرند.
 
شرکت پتروشیمی مسجد سلیمان یکی از شرکت هایی است که تلاش کرده همواره ضمن حفظ اصول ایمنی و بهداشت درون سازمانی، از شیوه های نوین HES استفاده کند.
 
 این شرکت در منطقه انرژی زیلایی شهرستان مسجدسلیمان بالغ بر 2000 نفر را بصورت مستقیم بکارگرفت و تلاش کرد تا از نگرشی نوین HSE (کاهش آثار نامطلوب صنعت بر محیط، افزایش آثار مثبت صنعت بر جامعه، افزایش تامین ایمنی کارکنان، تجهیزات و تاسیسات، کاهش حوادث و آسیبهای صنعتی به پایینترین میزان ممکن از طریق حذف شرایط ناامن و حفاظت هرچه بیشتر از محیط زیست و ...) در راستای حفاظت و صیانت از نیروی كار و تاسیسات استفاده کند و تندیس ویژه ای به سبب موفقیتهای چشمگیر خود در کنترل و به صفر رساندن حوادث از استانداری خوزستان دریافت کرد.

گفتنی است در این آیین  که روز چهارشنبه سوم مرداد ماه در سالن اجتماعات سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان برگزار شد، تندیس واحد نمونه HSE و لوح یادبودی به امضای استاندار و رئیس سازمان یاد شده به نشانه تقدیر، به شرکت صنایع پتروشیمی مسجدسلیمان اعطا گردید.
 
 
 
سید ستارماندگارمدیر واحد HSE پتروشیمی مسجد سلیمان که در این مراسم حضور داشت ضمن تاکید بر استفاده این واحد از شیوه های نوین HSE  در آینده ، از مدیریت محترم عامل پتروشیمی مسجد سلیمان دکتر داوودی به جهت حمایت های بی دریغ از این واحد تشکر کرد.
 g

Share
* نام:
* ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
  

پربازدیدترین ها
آخرین مطالب