2017 May 29 - دوشنبه 08 خرداد 1396
سایت خبری تحلیلی آوین نیوز
آیت الله موحدی کرمانی:
محمدعلی موحدی کرمانی در مطلبی به بیان مقصودش از عبارت آرای حلال و حرام پرداخت.
لاهوتی:
فراکسیون امید اول می گفت که برای ریاست هم می خواهد کاندیدا معرفی کند، در نهایت به اینجا رسیدیم که این اتفاق نیفتد و آنها هم پذیرفتند.
مهندس محسن هاشمی نفر اول انتخابات شورای شهر تهران در همایش اصلاح طلبان با موضوع ارتباط اعتدال و اصلاحات سخنرانی کرد.
پیشنهاد سردبیر
تبانی میلیاردی سازندگان «رستاخیز» با وزارت ارشاد؟
تبانی میلیاردی سازندگان «رستاخیز» با وزارت ارشاد؟
کانال تلگرامی سینمادیلی مدعی شد سازندگان فیلم سینمایی «رستاخیز» در قبال دریافت خسارت اکران حاضرند فیلم‌شان را در کمد نگه دارند.
خرما هم مثل نفت خام فروشی می‌شود
خرما هم مثل نفت خام فروشی می‌شود
مدیر باغبانی جهادکشاورزی خوزستان با بیان اینکه خرمای ایران مانند نفت به صورت خام صادر می‌شود و اگر ارزش افزوده بر روی آن انجام شود دیگر آن را نمی‌خرند گفت:برند‌های انگلیسی درحالی در بازار‌های جهانی حضور مناسبی دارند که خرمای خود را از ایران می‌خرند.
در 2 پاساژ خاص شمال تهران چه می گذرد؟
در 2 پاساژ خاص شمال تهران چه می گذرد؟
دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان تهران از جمع‌آوری میوه‌های قاچاق از جمله شلیل اروپایی ۷۵ هزار تومانی و انگور شیلیایی ۴۷ هزار تومانی از برخی واحدهای صنفی و دو پاساژ در شمال شهر تهران خبر داد.
تشکیل ۱۵۰ پرونده تخلفات انتخاباتی در تهران
تشکیل ۱۵۰ پرونده تخلفات انتخاباتی در تهران
رئیس‌کل دادگستری استان تهران می‌گوید برخی از استانداران و فرماندارانی که در ارتباط با تخلفات انتخاباتی برایشان پرونده تشکیل شده، به دادسرا احضار شدند.
آیت الله مکارم شیرازی: بانک‌ها خیلی به مردم فشار می‌آورند
یکی از مراجع تقلید خطاب به رئیس جمهور گفت: مسأله مهمی که وجود دارد این است که در این انتخابات، یک اقلیت قوی در مقابل شما بوده است، اینها را باید به کار گرفت. در میان اینها عقلا و افراد آگاهی وجود دارد که از آنها باید استفاده کرد.
لاریجانی:  کمیسیون به بحث محتوایی مصوبه ۲۰۳۰ ورود کند
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: مصوبه ۲۰۳۰ در هیأت تطبیق مصوبات از نظر شکلی مورد بررسی قرار گرفت و مغایرتی با قانون ندارد.
واکنش سید احمدخاتمی به نامه ستاد انتخابات کشور
حجت الاسلام والمسلمین سیداحمد خاتمی امام جمعه موقت تهران با صدور اطلاعیه‌ای به مواضع روز گذشته ستاد انتخابات کشور درباره اظهاراتش در نماز جمعه تهران، پاسخ داد.
تحلیل ربیعی از آرای روحانی و ناکامی رقبا
علی ربیعی از جمله وزرای دولت روحانی بود که در دوران انتخابات نیز به میدان آمده و واکنش های مختلفی نسبت به انتقادات و تخریب هاعلیه رئیس جمهوری داشت، او اکنون که انتخابات پایان پذیرفته به تحلیل آرای روحانی در گفت و گو با شرق پرداخته و ناکامی رقبا را نیز از نگاه خود به تحلیل نشسته است، در ادامه متن کامل این گفت و گو را به گزارش خرداد می خوانید.
آیت اله محسن غرویان در واکنش به برخی انتقادات از تریبون های رسمی
آیت اله محسن غرویان در واکنش به برخی انتقادات از تریبون های رسمی تاکید می کند که این گفتارها نه منصفانه است و نه عادلانه و وجه فقهی نیز ندارد که رای مردم را حلال یا حرام بخوانیم.
گاردین: اظهارات ضدایرانی ترامپ برای آمریکا خطرناک است
سفر ترامپ به عربستان موفقیت بزرگی بود. سعودی ها برای رییس جمهور جدید فرش قرمز پهن کردند. حتی سخنرانی ترامپ درباره اسلام با استقبال سعودی ها مواجه شد.
نامه سیدمصطفی میرسلیم به روحانی
کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در نامه‌ای خطاب به رئیس جمهور نوشت:پیشنهاد می‌نمایم به عنوان یکی از کانون‌های تفکر،با دعوت از نامزدهای ریاست جمهوری و تشکیل جلسات مداوم، شرایطی فراهم گردد تا با جمع‌بندی اندیشه‌ها پیشنهادهاى عملیاتى ارائه و تقدیم دولت گردد.
محسن هاشمی منتخب اول مردم تهران و خلفی صالح برای پدر است
در اینجا باید دید که شهرداری محسن هاشمی برای اردوگاه اصلاح و اعتدال چه ارزش افزوده ای داشته و هزینه و فایده آن بر ضرر و زیانش چربش داشته و در راستای منافع میلیون ها رای دهنده ای هست که همین چند روز پیش او را با این فاصله کهکشانی و با آن اعتماد وثیق عمومی به شورای شهر تهران رهنمون کردند؟ آیا شهرداری محسن هاشمی با توجه به رویکرد غالب سیاسی مردم تهران تنها منوظ به حضور وی در لیست شورای شهر بود؟
آقای خاتمی راستگو، پاک‌دست و پاسخگو بود
جهانبخش خانجانی:
آقای خاتمی راستگو، پاک‌دست و پاسخگو بود. ما مشاهده می‌کنیم که دولت او فساد سازمان‌یافته‌ای ندارد. صداقت بنیادی در شخصیت خاتمی وجود دارد که طیفی که به او متصل هستند هم از آن پیروی می‌کنند.
دولت ها آزادی را محدود می کنند و سپس بر سر محدوده آزادی به مباحثه می پردازند!
دکتر احمدی نژاد رئیس جمهور سابق در گفت و گو با روزنامه ایتالیایی کوریره دلاسرا ، تغییر وضع موجود را یک مطالبه عمومی در سطح جهان توصیف کرد و گفت: نظام های سرمایه داری و دموکراسی های کنترل شده ، در دنیا شکست خورده و نتوانسته اند به خواسته های به حق مردم پاسخ دهند . آنها برای تحمیل خودشان از زور استفاده می کنند و هر نظام و امپراطوری که به این نقطه برسد ، باید کار خود را پایان یافته تلقی کند.
اعتراض عجیب اصولگرایان به نتایج انتخابات!
پس از گذشت چند روز از برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و شوراها و اعلام نتایج قطعی آن، اعتراض اصولگرایان به نتایج این دو انتخابات ادامه دارد. حامیان ابراهیم رئیسی و برخی اعضای لیست خدمت (اصولگرایان) در انتخابات شوراها مدعی تخلفات گسترده شده اند.
آیا عارف برای ریاست مجلس می آید؟
سخنگوی فراکسیون امید با اشاره به رایزنی کمیته تعامل این فراکسیون با فراکسیون مستقلان ولایی برای انتخابات هیأت رئیسه مجلس و کمیسیون های تخصصی در سال دوم گفت: قطعا نمایندگان پیام رأی مردم را در انتخابات ریاست جمهوری شنیدند و این پیام را دنبال می کنند.
تا زمانی که صحت انتخابات تائید نشده آمار تفکیکی استانها اعلام نمی شود
رحمانی فضلی:
خرداد؛وزیر کشور گفت: تا زمانی که شورای نگهبان صحت انتخابات را تایید نکند،‌ وزارت کشور آمار تفکیکی استان‌ها را اعلام نمی‌کند.
امام به خرد و فهم مردم باور داشت
سید حسن خمینی:
یادگار گرامی امام گفت: حضور مؤثر، شاداب و با نشاط همه اقشار و طیف های مختلف عزم ملی را در حماسه 29 اردیبهشت نشان داد.
سرشناس ترین گزینه ها برای نشست بر صندلی شهرداری پایتخت
با اعلام نتایج انتخابات پنجمین دوره شورای شهر تهران علاوه بر اینکه اکثریت اعضای این نهاد باید با بهشت خداحافظی کنند، رفتن محمدباقر قالیباف از شهرداری هم قطعی شده است و حالا گزینه مناسب برای جایگزینی وی از موضوعاتی است که این روزها بسیار شنیده می‌شود اسامی مختلفی مطرح می شود.
قالیباف به نام حمایت از رئیسی، انصراف داد و پوست خربزه زیر پای او انداخت
محمد هاشمی:
محمد هاشمی معتقد است که محمدباقر قالیباف پس از آگاهی از سقوط خود در نظرسنجی ها، از انتخابات کنار کشید و رئیسی را تنها گذاشت.
چند رسانه ای
تازه های خبری
دیدگاه ها و نظرات
معنای انتخابات اخیر از نظر دانشجویان تبریزی
معنای انتخابات اخیر از نظر دانشجویان تبریزی
انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تبریز
یکدست اصلاح طلب
یکدست اصلاح طلب
ناصر ایمانی
اوقات شرعی