2020 November 28 - شنبه 08 آذر 1399
آرشیو

سرويس: قسمت:
موضوع:
نحوه مرتب سازی: تعداد نمایش:
شماره صفحه از 9  »

1 داعش با حمایت استکبار دین را به جنگ دین می‌فرستند<font color=red size=-1>- بازدید: 3263</font>
امروز داعش با حمایت استکبار دین را به جنگ دین می‌فرستند و به واسطه آن یک نوجوان 15 ساله خود را میان شش اتوبوس زائران حسینی منفجر می‌کند با تصور به اینکه در بهشت پیامبر (ص) منتظر اوست.
2 دولات لاریجانی را به عارف ترجیح میدهدچرا؟<font color=red size=-1>- بازدید: 1826</font>
دربحث انتخاب رئیس مجلس دهم اگر چه اصلاح طلبان برای نشان دادن نفوذ اجتماعی خویش و پیشبرد گفتمان اصلاحات یک اصلاح طلب تمام عیار رابرای ریاست مجلس ترجیح میدهند، اما با استفاده از تجربه های گذشته ظاهرا راه دیگری را طراحی کرده اند.
3 صفر تا صد ماجرای تعرض جنسی در یکی از مدارس غرب تهران<font color=red size=-1>- بازدید: 1492</font>
فضای مجای این روزها و بعد از انتشار تعرض جنسی ناظم یکی از مدارس غرب تهران به شاگردان، دچار التهاب شده و بدجور بر ذهن و افکار جامعه تاثیر گذاشته است و بسیاری از از وضعیت فرزندان یا دیگر اعضای کوچک خانواده خود در مدارس ابراز نگرانی کرده اند و این سوال را مطرح کرده اند که آیا برای آن‌ها هم ممکن است ماجرا‌های اینچنینی رخ دهد.
4 شهوت، غضب و نفسانیات، شاخصه‌های اصلی جریان جاهلیت است<font color=red size=-1>- بازدید: 1328</font>
صبح امروز؛ پنجشنبه در دیدار عیدانه مسئولان نظام و سفرای کشورهای اسلامی اظهار کردند: امروز بشریت از همیشه برای فهم کردن معنا و حقیقت بعثت محتاج‌تر است.
5 مرگ تلخ دختر تصادفی در چند قدمی بیمارستان+تصاویـر<font color=red size=-1>- بازدید: 1254</font>
هنوز از رویداد تلخ رقم خورده در بیمارستانی در خمینی شهر و ماجرای معروف بخیه کشیدن مدت زیادی نگذشته که رویداد تلخ دیگری در کانون توجه ها قرار گرفته و درد دیگری در مجموعه درمانی کشور را هویا می‌کند.
6 ضررورت توجه ویژه بخش دولتی به صنایع پتروشیمی مسجدسلیمان<font color=red size=-1>- بازدید: 1241</font>
تاکید رهبر انقلاب مبنی بر ضرورت رفع بیکاری و توجه به اشتغال جوانان، همواره محور اصلی سخنان معظم له بود که نشانشگر دغدغه های فراوان همیشگی ایشان در این زمینه است.
7 فاجعه در اجاره و رهن بازار مسکن/ چه کسی پاسخ گو هست؟<font color=red size=-1>- بازدید: 1099</font>
به گزارش آوین نیوز به نقل از ایرنا افزایش بی رویه قیمت ها در بازار رهن و اجاره در فصل جابجایی های تابستانی مشکلات بسیاری را برای خانواده های اجاره نشین به وجود آورده که به گفته کارشناسان یکی از علت های اصلی این است که برای کنترل آن قانون مدونی وجود ندارد.
8 سوال از رئیس جمهور قطعی است و هیچ نماینده ای امضای خود را پس نمیگیرد<font color=red size=-1>- بازدید: 1050</font>
عضو فراکسیون ولایی مجلس با بیان اینکه برای طرح سوال از رئیس جمهور به امضای 74 نماینده نیاز است، افزود: در حال حاضر این طرح 18 امضاء بیش از حد نصاب دارد.
9 پشت پرده های تخریب مدیر عامل صندوق بازنشستگی<font color=red size=-1>- بازدید: 985</font>
وی با اشاره به تخریب های ناجوانمردانه که در فضای مجازی علیه این مدیر جوان انجام شده است، افزود: خودم شخصا برای ملاقات با ایشان ابراز تمایل کردم که ایشان بزرگواری کرد و تمام سوالات را پاسخ داد
10 دشمن درپی خدشه دار کردن قوه قضائیه در بین مردم است/صادقی باید محاکمه شود<font color=red size=-1>- بازدید: 984</font>
مگر قوه قضائیه چه کرده است که اینگونه در داخل و خارج به آن هجمه وارد می‌کنند، و طبیعی است که برای رسیدن به اهدافشان برای مردم تردید ایجاد کنند.
11 حضور جوادی آملی و نماینده آیت الله سیستانی در بیت آیت الله  شبیری زنجانی<font color=red size=-1>- بازدید: 981</font>
او نامه‌نگاری آیت‌الله یزدی به این شیوه را توهین دانست و ادامه داد: این نامه به نوعی کوچک‌شمردن مرجعیت است، ضمن اینکه نامه‌نگاری با مرجع تقلیدی که سابقه 6۰،5۰ سال لطافت دارد با این ادبیات سبب می‌شود دیگران هم جسارت کرده و به خود اجازه دهند هر آنچه می‌خواهند به هر شکلی بگویند.
12 چرا کسی مانع فسادهای دولت قبل نشد؟<font color=red size=-1>- بازدید: 964</font>
آیت‌الله هاشمی رفسنجانی صبح امروز در دیدار جمعی از برگزیدگان چهار دوره جشنواره ملی تجلیل از تلاشگران کیفیت، با اشاره به دستورات قرآن برای انجام «عمل صالح»، گفت: مسلمانان باید به گونه‌ای زندگی کنند تا مردمی که شرایط آنها را می‌ببینند، جذب شوند.
13 چه کسی بر صندلی خیابان بهشت می نشیند؟<font color=red size=-1>- بازدید: 954</font>
اعضای شورای شهر تهران برای تعیین تکلیف مدیریت شهری پایتخت فهرستی نام ۲۸ نفر را لیست کردند. هر عضو شورای شهر می‌توانست تا ۵ نفر را اعلام کند. با معرفی این گزینه‌ها، ۲۸ نفر در ماراتن رسیدن به کلید شهر قرار گرفتند. روز سه شنبه بر سر نامزد‌های این لیست رای گیری می‌شود و از هفت نفری که بالاترین رای را به دست آوردند، برنامه خواسته می‌شود.
14 تحلیل مهاجرانی از تدلیس و تزویر حکومت سعودی<font color=red size=-1>- بازدید: 932</font>
عطاءالله مهاجرانی، وزیر اسبق ارشاد که از سوی برخی رسانه ها به حمایت از آل سعود متهم می شود، در یادداشتی تند درباره ی شهادت شیخ نمر، نوشت که حکومت سعودی در توجیه این اعدام مرتکب تدلیس و تزویر شده است.
15 عارف: به‌خاطر ردصلاحیت‌ها از هویتمان عبور کردیم<font color=red size=-1>- بازدید: 927</font>
رئیس فراکسیون امید با بیان اینکه عده‌ای مترصد فروپاشی شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان بودند، بر ضرورت فعالیت این شورا با حفظ انسجام تاکید کرد و با گلایه از برخی تسویه‌حساب‌ها در تریبون‌های رسمی کشور،گفت: امروز مهم‌ترین مطالبه مردم رسیدگی به وضعیت معیشتی آنهاست و جایز نیست وقت خدمتگزاری به مردم به بگومگوهای بی‌حاصل اختصاص پیدا کند.
16 در آزمون اجتهاد مجلس خبرگان چه گذشت؟<font color=red size=-1>- بازدید: 917</font>
با گذشت دو هفته از ثبت نام نامزدهای انتخابات مجلس خبرگان، امروز آزمون اجتهاد آنان با حضور ۴۰۰ نفر از دعوت شدگان برگزار شد.
17 چه کسی حکم  بازداشت امیر انتظام را صادر کرده است؟<font color=red size=-1>- بازدید: 895</font>
آیت الله سید حسین موسوی تبریزی، دادستان کل انقلاب اسلامی بین سال‌های ۶۰ تا ۶۲، درباره‌ی سوالات بی‌پاسخی که پس از فوت عباس امیرانتظام دوباره بر سر زبان‌ها افتاده است ضمن اشاره به اینکه در آن دوران اصلا در تهران نبوده و اطلاعی از این پرونده ندارد، درپاسخ به اینکه چه کسی حکم بازداشت حکم بازداشت امیرانتظام را صادر کرده است گفت: حکم بازداشت اولیه‌ی پیش از زندان را دادستان باید بدهد.
18 نوه امام: راه‌ حل بحران‌های منطقه اسلحه نیست<font color=red size=-1>- بازدید: 891</font>
گروه سیاسی: دنوه امام(ره) با تاکید بر اینکه راه‌حل بحران‌های منطقه اسلحه نیست، گفت: بحران‌های منطقه از طریق مذاکرات برد برد حل می‌شود. هیچگاه اسلحه نمی‌تواند مشکلات منطقه را حل کند.
19 مراسم سنتی حرکت کاروان نمادین اسرای کربلا در قم برگزار می شود<font color=red size=-1>- بازدید: 889</font>
مسئول هیات دخیل العباس(ع) قم از برگزاری آیین سنتی حرکت کاروان نمادین اسرای کربلا همزمان با هجدهم محرم الحرام 1437 در روز پنجشنبه (29 مهرماه) خبر داد.
20 تنور انتخابات ریاست جمهوری گرم تر می شود<font color=red size=-1>- بازدید: 875</font>
نصیری زاده چهره ای فرهنگی و نزدیک به آیت الله هاشمی رفسنجانی که کمو بیش صدای حضور او در انتخابات اتی از رسانه های مختلف به گوش میرسد و از جهاتی چهره سیاسی نزدیکی به روحانی نیز دارد که برخی فعالان سیاسی وی را عارف این دوره برای حسن روحانی تلقی میکنند
21 ادعای آمریکا در ریشه‌کن کردن داعش دروغ است/ حاکمان عربستان قرآن بخوانند<font color=red size=-1>- بازدید: 874</font>
اگر تیم مذاکره کننده هسته‌ای مراقب و مواظب باشند و تقوای سیاسی داشته باشند و در عملکردشان دقت کنند و در حدی که لازم است فکر کنند مطمئن باشند که مشمول عنایات غیبی پروردگار خواهند شد.
22 گزارش المانیتور از خیز مجدد احمدی نژاد برای کرسی ریاست جمهوری<font color=red size=-1>- بازدید: 870</font>
اکنون کاملا مشخص است که رئیس جمهور پیشین ایران نگاهی به انتخابات آینده دارد و به‌دنبال آن است که برای سومین بار رئیس جمهور شود. او به سراسر کشور سفر می‌کند و در جمع حامیان خود به سخنرانی می‌پردازد. وی در سخنرانی 29 جولای در مشهد و سخنرانی 5 آگوست در بافق، بسیاری از انتقادات علیه خود را رد کرد.
23 ترکیه به جبهه روسیه و شیعیان می‌پیوندد/ صهیونیست‌ها نگران شدند<font color=red size=-1>- بازدید: 852</font>
«این موضوع می تواند برنامه‌های آمریکا، اسرائیل و کشورهای میانه‌رو عرب را به باد دهد. به نظر می‌رسد ترکیه تصمیم گرفته است که با جبهه روسیه و شیعیان -که توسط تهران رهبری می‌شود- همراه گردد و اتحاد سنی ضدایرانی را کنار بگذارد...»
24 ازدواج اجاره‌ای پدیده جدید در ایران!<font color=red size=-1>- بازدید: 842</font>
مدیرکل دفتر پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی بهزیستی کشور گفت: ازدواج در چارچوب استیجاری از پدیده‌های جدید اجتماعی در کشور است که به‌تازگی در سایه مطالعات و پژوهش‌ها نمایان شده است.
25 اعمال​سلیقه‌ها مانع ورو​نمایندگان واقعی​مردم​به​مجلس<font color=red size=-1>- بازدید: 841</font>
نائب رئیس مجلس یکی از کارکرد های مهم احزاب را فعالیت های انتخاباتی خواند و گفت: حضور قوی احزاب در انتخابات موجب جلوگیری از رخنه فرصت طلبان می‌شود.
26 روایت عجیب و غریب رسانه ملی از زبان یک طرف ماجرای ۸۸<font color=red size=-1>- بازدید: 827</font>
در حالی که در همان زمان برنامه ای را با حضور حداد عادل در حال پخش داشت. این اتفاقات و وقایعی مشابه همواره این شائبه را به وجود آورده است که صدا و سیما رسانه ای ملی نبوده و تبدیل به ارگانی شده برای یک جناح خاص.
27 صدا و سیما بگذارد مردم شاد باشند /نمی‌شود به نام دفاع از ولایت، بزرگان انقلاب را «ضد انقلاب» خواند / یک روز آقای ظریف پشت پرده دیپلماسی کشور را بازگو خواهد کرد<font color=red size=-1>- بازدید: 824</font>
از برخي گروه های سیاسی و برخی کانون هایی که به نام دین و ولایت در فضای مجازی به دنبال تفرقه افکنی هستند مي پرسم که به این و آن بد و بیراه گفتن و سخنرانی ها را دگرگون جلوه دادن به چه قیمت؟ آیا اين کار نفعی دارد؟ مگر در همه جوامع اختلاف سلیقه وجود ندارد؟ اختلاف سلیقه سیاسی نیز در این کشور به صورت طبیعی وجود دارد و آیا این عیب است؟
28 تحلیل شرق از روند تشکیل حزب موتلفه از ابتدا تا کنون و سیاسیون بازار<font color=red size=-1>- بازدید: 823</font>
نخستین روز خرداد اولین سال دهه ٤٠ شمسی، سه هیأت مذهبی به یکدیگر دست یاری داده و پیمان جمعی بستند که حاصل آن تشکیل «جمعیت هیأت‌های م‍ؤتلفه اسلامی» بود. در لایحه انجمن‌های ایالتی و ولایتی که در سال ۱۳۴۱ مهر «تصویب» خورد، نخستین جرقه «ائتلاف» هم زده شد.
29 هاشمی : اگر عقلانیت سیاسی بود، عربستان خود را درگیر اختلاف با کشورهای اسلامی نمی‌کرد<font color=red size=-1>- بازدید: 821</font>
رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، گفت: یکی از گلایه‌های همیشگی ما از کشورهای غربی، تناقضات گفتار و رفتار آنان در مسأله‌ تروریست‌هاست، به گونه‌ای که ادعای مبارزه با تروریسم دارند و از آنان حمایت‌های سیاسی و گاهی مالی می‌کنند.
30 آیا مزدک میرزایی به فردوسی پور خیانت کرد؟<font color=red size=-1>- بازدید: 815</font>
تصمیم غیر منتظره گزارشگر سرشناس تلویزیون و پیوستن به شبکه اینتر نشنال جامعه ورزش کشور را دچار یک شوک بزرگ کرده است تا جایی که خیلی ها در انتقاد از این تصمیم تلاش میکنند تا آن را محکوم کنند.
31 همه مسئولان به حق‌الناس بودن رای مردم اعتقاد دارند<font color=red size=-1>- بازدید: 812</font>
رییس جمهور اظهار داشت: همه مسئولان به مسئله حق‌الناس بودن رای مردم و آرای مردمی توجه و اعتقاد دارند و به آن اهمیت می‌دهند.
32 جزئیات سرنگونی یک فروند پهپاد جاسوسی آمریکا پس از تجاوز به فضای سرزمینی ایران<font color=red size=-1>- بازدید: 811</font>
روابط عمومی کل سپاه از سرنگونی یک فروند پهپاد جاسوسی امریکایی در ساعات اولیه بامداد امروز، پس از تجاوز به فضای سرزمینی جمهوری اسلامی ایران مقابل منطقه کوه مبارک استان هرمزگان توسط آتش پدافند نیروی هوا فضای سپاه خبر داد.
33 تعیین تکلیف برای اصلاح طلبان از سوی رسانه های نظامیان چه معنایی دارد؟<font color=red size=-1>- بازدید: 808</font>
حمله رسانه های وابسته به ارگانی نظامی علیه اصلاح طلبان و تعیین خط و مرز و طرح دوباره منازعات قدیمی در آستانه انتخابات حاوی بار معنایی زیادی است.
34 معاون اول دولت بعدی روحانی کیست؟<font color=red size=-1>- بازدید: 805</font>
شنیده های پویش حاکی از این است که اخیرا در حلقه مشاورین روحانی تصمیم گرفته شده تا مسئولیت معاون اولی رئیس جمهور در دولت دوم روحانی به عهده "محمود واعظی" گذاشته شود.
35 از کاندیدای خبرگان امتحان اجتهاد گرفته می شود/ از هیچ کسی ترسی نداریم<font color=red size=-1>- بازدید: 796</font>
عضو فقهای شورای نگهبان با بیان اینکه محکم کاری‌هایی توسط شورای نگهبان در موضوع خبرگان انجام شده است گفت:اجازه اجتهاد برای احراز صلاحیت خبرگان کافی نیست بلکه باید علمیت افراد برای فقهای شورا اثبات شود.
36 دلایل تاکید نمایندگان بر اصلاح و تغییر قانون انتخابات چیست؟<font color=red size=-1>- بازدید: 794</font>
یکی دیگر از تغییرات ایجاد‌شده در قانون انتخابات بر‌اساس مصوبات اخیر بهارستان این بود که مهلت رسیدگی به اعتراض‌های افرادی که صلاحیت‌شان رد شده از یک هفته به ٢٠ روز افزایش یافت. این در حالی است که پیش از این هیأت‌های نظارت موظف به استماع توضیحات رد‌صلاحیت‌شدگان نبودند و کاندیداها تنها می‌توانستند به‌صورت کتبی، اعتراض خود به رد صلاحیت را اعلام کنند.
37 صاحبان حقوق‌ نامتعارف مرتبط با بخش خصوصی هستند<font color=red size=-1>- بازدید: 794</font>
سخنگوی دولت گفت: بر اساس بررسی های سازمان بازرسی‌کل کشور تعداد معدودی از مدیران دولتی از این حقوق و مزایا استفاده کرده‌اند و بیشتر افرادی که این حقوق‌ها را دریافت کرده‌اند مربوط به بخش خصوصی یعنی بنگاه‌های اقتصادی مرتبط و غیرمرتبط با دولت هستند.
38 وقتی سعیدلو و مشایی خبرساز می شوند<font color=red size=-1>- بازدید: 790</font>
بعد از زندانی شدن دو یار نزدیک دولت بهار،این بار دو چهره بسیار نزدیک به احمدی نژاد سرگذشتی متفاوت برای خود رقم زدند...
39 از پایان تعطیلی چهار ساله سفارت ایران و انگلستان تا روند صدور ویزا برای ایرانیان<font color=red size=-1>- بازدید: 788</font>
باگذشت حدود 4 سال از ورود تعدادی از دانشجویان به سفارت انگلیس و بسته شدن سفارت خانه های هر دو کشور در تهران و لندن، پس از گذشت یک ماه از توافق وین و به دنبال رایزنی های دوجانبه مسئولان دوکشور مجداد درهای این سفارت خانه ها به روی مراجعان باز خواهد شد.
40 فاجعه در بازار تهران/ تعطیلی واحدهای تولیدی<font color=red size=-1>- بازدید: 788</font>
مترو 15 خرداد دیگر به شلوغی قبل نیست، دست‎فروش‎های سبزه میدان و خیابان خیام هم بساطشان رونق گذشته را ندارد، ورودی بازار بزرگ تهران اگرچه همچنان پررفت‌وآمد است اما دیگر از آن تنه خوردن‎ها و «آقا ببخشید، خانم مراقب باش» گفتن‎های پیاپی چرخ دستی‎ها و عابران عجول، خبری نیست.
41 شاید روحانی از من ناراحت باشد اما خبر استعفای جهانگیری کذب است<font color=red size=-1>- بازدید: 786</font>
رئیس سازمان برنامه و بودجه درباره انتقادها به خودش اظهار کرد: وجدان بیدار رسانه ها می توانند مرا رصد کنند تا مشخص شود آیا برای شرایط عادی و تحریمی برنامه داریم؟ به وقت بودجه ها را تخصیص دادیم؟ همواره تلاش کردم به آقای رئیس جمهور وفادار بمانم.
42 اسامی تایید و رد صلاحیت شده گان خبرگان رهبری اعلام شد+ جدول و مسولیت ها<font color=red size=-1>- بازدید: 784</font>
در میان اسامی تایید صلاحیت شده، اسامی روحانیانی مثل آیت‌الله ابراهیم امینی، آیت‌الله باقری کنی، حجت الاسلام والمسلمین بطحایی، آیت‌الله تسخیری، آیت‌الله احمد جنتی، آیت‌الله حائری امام جمعه یزد، آیت‌الله دری نجف‌آبادی، آیت‌الله محمدتقی مصباح یزدی، حجت‌الاسلام محسن قمی معاون ارتباطات بین‌الملل دفتر مقام معظم رهبری و آیت‌الله مجتهد شبستری دیده می‌شود.
43 عباس عبدی: کم‌کم وظیفه اصلی نمایندگان همان نشستن روی صندلی‌های نرم و احیانا نوش جان کردن گلابی است<font color=red size=-1>- بازدید: 781</font>
هر سه قوه باید چنان رابطه‌ای را با یکدیگر شکل دهند که در امور ملی و آنجا که منافع عموم مطرح است دچار افتراق نظر نشوند. هنگامی که مجلس غیرحزبی و متشکل از افراد منزوی شکل می‌گیرد، طبیعی است که مسوولیت‌پذیری در برابر تصمیمات آن کم می‌شود.
44 نباید کسی را به اتهام افکارش محاکمه کرد/عقلا از تکفیری‌ها و تندروها نترسند<font color=red size=-1>- بازدید: 778</font>
نوه بنیانگذار امام راحل گفت: قرار نیست کسی دیگری را به اتهام افکارش محاکمه کند،من فکر می کنم صد سال دیگر فرزندان ما اگر تاریخ این دوره را بخوانند به خاطر عدم حل مشکلات منتقد ما خواهند بود.
45 ورود مک‌دونالد به ایران دغدغه دولت/ حمله به صادق خرازی برای نقل واقعیت‌ها<font color=red size=-1>- بازدید: 776</font>
روزنامه‌های اصلاح طلب روز یکشنبه را به فضای سیاسی-اقتصادی پساتوافق اختصاص دادند؛ از سوی دیگر این روزنامه‌ها به تحلیل فضای بهارستان نسبت به بررسی برجام پرداختند و فضای حاکم را همسو با دولت ارزیابی کردند.
46 دستور به پلیس درباره ماهواره‌ و بدحجابی<font color=red size=-1>- بازدید: 776</font>
دادستان عمومی و انقلاب تهران گفت: به پلیس درباره مبارزه با بدحجابی، پوشش نامناسب، جمع‌آوری ماهواره‌ها و منع تبلیغات در شبکه‌های ماهواره‌ای غیرمجاز دستور قضایی داده شده است.
47 نظر عارف در مورد اصلاحات و همچنین عدم احراز صلاحیت سید حسن خمینی<font color=red size=-1>- بازدید: 771</font>
سیدحسن‌ آقای خمینی رد صلاحیت نشده‌اند بلکه عدم احراز متوجه ایشان شده است که البته ظاهرا به دلیل عدم شرکت در آزمون است با این حال صلاحیت سیدحسن خمینی محرز است و باید بدانیم که ایشان از سرمایه‌های ارزشمند انقلاب و کشور هستند و ما امیدواریم ایشان هر چه زودتر به صحنه انتخابات بازگردند.
48 رد صلاحیت گسترده اصلاح طلبان در تمامی حوزهای انتخابی+ اسامی<font color=red size=-1>- بازدید: 762</font>
تا روز گذشته اخباری از استان‌های مختلف همچون استان آذربایجان شرقی یا استان فارس رسید که این اخبار تایید نشده بودند، اما با پایان مهلت بررسی‌ها، این اخبار به صورت تایید شده در اختیار ایلنا قرار گرفت که اسامی چهره‌ها و شخصیت‌های اصلاح‌طلب و اصولگرایی که در گفت‌وگو با ایلنا از تایید یا عدم تایید خود در هیات‌های اجرایی خبر دار شده بودند
49 کارشناسان درباره شرایط پسا برجام در اقتصاد ایران چه می گویند؟<font color=red size=-1>- بازدید: 761</font>
لس آنجلس تایمز اشاره می کند که علیرغم کاهش قیمت نفت مقام های ایرانی در این باره نگرانی کمی دارند و در این باره می افزاید:"برای ایران مهم تر آن است که سهم کشورهای تولید کننده نفت از بازار اصلاح شود. ایران نمی خواهد بازی را به عربستان سعودی، روسیه و دیگر تولید کنندگان بزرگ نفت در جهان واگذار کند.
50 روزی پر تنش و اضطراب در فدراسیون فوتبال<font color=red size=-1>- بازدید: 758</font>
با نزدیک شدن به انتخابات فدراسیون فوتبال، گمانه زنی ها و اتفاقات عجیبی در فوتبال کشور در حال رقم خوردن است که اهالی ورزش جامعه را نگران کرده است...